"Бестам ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №25/8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 маусымдағы № 32/8 шешімі
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бестам ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №25/8 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бестам ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89 303 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 203 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 82 100 мың теңге;
2) шығындар –90 717,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1414,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1414,7 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;

О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2024 года №25/8 "О бюджете сельского округа Бестам на 2025-2027 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 26 июня 2025 года № 32/8
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 25/8 "О бюджете сельского округа Бестам на 2025-2027 годы" следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бестам 2025-2027 годы согласно приложению 1, 2 и 3 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) Доходы – 89 303 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 203 тысяч теңге;
поступления трансфертов – 82 100 тысяча тенге;
2) затраты – 90 717,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – -1 414,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 414,7 тысячи тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1 414,7 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихат төрағасы М.Турабаев
Шиелі аудандық мәслихатының
2025 жылғы 26 маусымдағы
№32/8 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№25/8 шешіміне 1-қосымша
Бестам ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 1 414,7 тысячи тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата М.Турабаев
Приложение к решению
Шиел.ийского районного маслихата
от 26 июнь 2025 года №32/8
Приложение к решению
Шиелийского районного маслихата
от 26 декабря 2024 года №25/8
Бюджет сельского округа Бестам на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование