"Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2025 – 2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №163 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 қыркүйектегі № 210 шешімі
Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сырдария ауданының кент және ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 163 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тереңөзек кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1214198,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 129109 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7601 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 732 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1076756,1 мың теңге;
2) шығындар – 1214291,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -93,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 93,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 93,7 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Айдарлы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 141488 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10007,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 660,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 502 мың теңге;
трансферттер түсімі – 130317,9 мың теңге;
2) шығындар – 141789,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -301,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 301,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 301,2 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақжарма ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года №163 "О бюджетах поселка и сельских округов Сырдарьинского района на 2025-2027 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 30 сентября 2025 года № 210
Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 163 "О бюджетах поселка и сельских округов Сырдарьинского района на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Теренозек на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 1214198,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 129109 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7601 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 732 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1076756,1 тысяч тенге;
2) затраты – 1214291,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -93,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 93,7 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 93,7 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Айдарлы на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 141488 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10007,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 660,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 502 тысяч тенге:
поступления трансфертов – 130317,9 тысяч тенге;
2) затраты – 141789,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -301,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 301,2 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашения займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 301,2 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Акжарма на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария аудандық мәслихатының төрағасы Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының
2025 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 210 шешіміне 1-қосымша
Сырдария аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 163 шешіміне 1-қосымша
Тереңөзек кентінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Сырдарьинского
районного маслихата
Е. Әжікенов
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 30 сентября 2025 года № 210
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 27 декабря 2024 года № 163
Бюджет поселка Теренозек на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование