Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Екпінді ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 03 қыркүйектегі № 4-ш шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 26 тамыздағы № 2 қорытындысына сәйкес Екпінді ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екпінді ауылдық округі Екпінді ауылындағы атауы жоқ көшеге "Сұлтанбек Жәнібековтің" есімі берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екпінді ауылдық округі әкімі Қ. Қожамжаров

О присвоении наименования улице
Решение акима сельского округа Екпинди Жанакорганского района Кызылординской области от 03 сентября 2025 года № 4-ш
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 26 августа 2025 года № 2 аким сельского округа Екпинди РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в селе сельского округа Екпинди имя "Сұлтанбек Жәнібеков".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Екпинди К. Кожамжаров