Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Кейден ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № 14 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 26 тамыздағы қорытындысына сәйкес, Кейден ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кейден ауылдық округі қарасты Аққұм елді мекендегі атауы жоқ көшеге Егізбай Божбанбаевтың есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кейден ауылдық округі әкімі С. Кенжебай

О присвоении наименований улицам
Решение акима сельского округа Кейден Жанакорганского района Кызылординской области от 24 сентября 2025 года № 14
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 26 август 2025 года аким сельского округа Кейден ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить безымянной улице в населенном пункте Аккум Кейденского сельского округа имя Егізбай Божбанбаев.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Кейден С. Кенжебай