Көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Сунақата ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 09 қыркүйектегі № 20 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңының, 14-бабының 4–тармақшасына Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 26 тамыздағы № 2 қортындысына сәйкес ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Атауы жоқ көшеге – Пернебек Ерімбетовтің есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылдауды өзіме қалдырамын.
3. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сунаката ауылдық округінің әкім А. Жумадуллаев

О присвоении найменований улицам
Решение акима сельского округа Сунаката Жанакорганского района Кызылординской области от 09 сентября 2025 года № 20
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года статья 37 Закона Республике Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 26 август 2025 года РЕШИЛ:
1. На улицу без название присвоить наименование Пернебек Ерімбетов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Сунаката А. Жумадуллаев