Жаңарық ауылдық округінің "2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 484 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 91-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. Жаңарық ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджетті осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес,оның ішінде 2026 мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –85058,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6851,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 78207,0 мың теңге;
2) шығындар – 85058,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0;

О бюджете сельского округа Жанарык на 2026-2028 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24 декабря 2025 года № 484
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жанарык на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, соответственно, в том числе на 2026 год в следующем объеме:
1)доходы – 85058,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 6851,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям от продажа основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 78207,0 тысяч тенге
2) затраты – 85058,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.".
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2026 жылға –75285,0 мың теңге.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 484 шешіміне 1 қосымша
Жаңарық ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансировани дефицита(использование профицита)бюджета–0.
2. Обьем субвенций за 2026 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 75285,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводятся в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ. Жарқынбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 24 декабря 2025 года №484
Бюджет сельского округа Жанарык на 2026 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ