"Шалқия кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №304 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 452 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шалқия кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 304 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Шалқия кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 239 084,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 632,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 217 424,6 мың теңге;
2) шығындар – 244 701,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5616,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –5616,7 мың теңге.".
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі .
Жаңақорған ауданы
маслихатының төрағасы
Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 452 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 304 шешіміне 1-қосымша
Шалқия кентінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года № 304"О бюджете поселка Шалхия на 2025-2027 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 12 декабря 2025 года № 452
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №304 "О бюджете поселка Шалхия"на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Шалхий 2025- 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 239 084,6 тысяч тенге,в том числе:налоговые поступления – 21 632,0 тысяч тенге;
неналоговым поступления- 28,0 тысяч тенге ;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 217 424,6 тысяч тенге;
2) затраты – 244 701,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5616,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –5616,7 тысяч тенге.".
приложение 1 к указонному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ.Жарқынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 12 декабря 2025 года №452
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года №304
Бюджет поселка Шалхия на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ