Жаңақорған ауданы бойынша оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 қазандағы № 441 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т. қараңыз
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 726 бабына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған ауданы бойынша оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимін қолдану кезінде, төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, есепті салық салу обьектісіне қолданылатын корпоративтік немесе жеке табыс салығы мөлшерлемесінің мөлшері 4 пайыздан 2 пайызға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Жарқынбек

О понижении размера ставки при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации по Жанакорганскому району
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 26 октября 2025 года № 441
В соответствии со статьей 726 Налогового кодекса Республики Казахстан маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога по Жанакорганскому району при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, применяемых к обьекту налогообложения за отчетный налоговый период, с 4 процентов до 2 процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ. Жарқынбек