"Машбек Нәлібаев ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №323 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы № 436 шешімі
Жаңақорған аудандының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Машбек Нәлібаев ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 323 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Машбек Нәлібаев ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 682907,5 мың теңге; оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6866,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 38,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 676002,5 мың теңге;
2) шығындар – 685214,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2307,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2307,0 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №323 "О бюджете сельского округа Машбек Налибаева на 2025-2027 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24 октября 2025 года № 436
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №323 "О бюджете сельского округа Машбек Налибаев на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Машбек Налибаев на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответсвенно, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 682907,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6866,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 38,8 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов –676002,5 тысяч тенге;
2) затраты – 685214,5 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2307,0тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2307,0 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.