"Қожамберді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №318 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы № 432 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қожамберді ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 318 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Қожамберді ауылдық округінің 2025–2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 86 375,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 752,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 87,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 78 535,0 мың теңге;
2) шығындар – 86 525,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0; қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -149,7 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №318 "О бюджете сельского округа Кожамберди на 2025-2027 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24 октября 2025 года № 432
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №318 "О бюджете сельского округа Кожамберди на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кожамберди на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3. в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 86 375,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 752,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 87,9 тысяч тенге ;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 78 535,0 тысяч тенге;
2) затраты – 86 525,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -149,7 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 149,7 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі .
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Жарқынбек
Жаңақорған ауданы маслихатының
2025 жылғы 24 қазандағы
№ 432 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 318 шешіміне 1-қосымша
Қожамберді ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
I. Кірістер

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 149,7 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ. Жарқынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 24 октября 2025 года № 432
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года № 318
Бюджет сельского округа Кожамберди на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы