Қаратөбе ауылдық округінің "2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылдың 25 желтоқсандағы № 316 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қазандағы № 431 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қаратөбе ауылдық округінің 2025–2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылдың 25 желтоқсандағы № 316 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1 "Қаратөбе ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 123220,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5851,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері –117369,0 мың теңге;
2) шығындар –124585,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1365,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1365,2 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года № 316 "О бюджете сельского округа Каратобе на 2025-2027 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24 октября 2025 года № 431
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №316 "О бюджете сельского округа Каратобе на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Каратобе на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 123220,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5851,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 117369,0 тысяч тенге;
2) затраты –124585,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1365,2 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1365,2 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.