Жайылма ауылдық округінің "2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 29 желтоқсандағы №309 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № 411 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жайылма ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 309 Жаңақорған ауданы мәслихатының шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жайылма ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 348 640,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 756,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 472,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері –340 412,4 мың теңге;
2) шығындар – 349 868,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 228,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 228,3 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2025 года №309 "О бюджете сельского округа Жайылма на 2025-2027 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24 сентября 2025 года № 411
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2025 года № 309 "О бюджете сельского округа Жайылма на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жайылма на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 348 640,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 756,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 472 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 340 412,4 тысяч тенге;
2) затраты – 349 868,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 228,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 228,3 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.