Ақүйік ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №306 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 16 шілдедегі № 380 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақүйік ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №306 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақүйік ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –276 978,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 446,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 48,0 мың теңге ;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1507,9 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 243 976,5 мың теңге;
2) шығындар – 278 698,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0 ;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 720,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №306 "О бюджете сельского округа Акуйик на 2025-2027 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 16 июля 2025 года № 380
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №306 "О бюджете сельского округа Акуйик на 2025-2027 годы следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акуйик на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы –276 978,5 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 31 446,1 тысяч тенге;
неналоговым поступления- 48,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1507,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 243 976,5 тысяч тенге;
2) затраты – 278 698,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 720,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 720,0 мың теңге.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 16 шілдедегі
№380 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№306 шешіміне 1-қосымша
Ақүйік ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 720,0 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ.Жарқынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 16 июля 2025 года № 380
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года № 306
Бюджет сельского округа Акуйик на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ