Жаңақорған кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы маслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №303 шешімініне өзгерістер енгізу туралы
ызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 16 шілдедегі № 378 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаңақорған кентінің 2025– 2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №303 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін.
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жаңақорған кентінің 2025– 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –1623112,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 438536,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6612,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 81913,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1096051,3 мың теңге;
2) шығындар – 1704091,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -80978,5 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 25 декабря 2024 года №303 "О бюджете поселке Жанакорган на 2025-2027 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 16 июля 2025 года № 378
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района № 303 от 25 декабря 2024 года "О бюджете поселка Жанкорган на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жанакорган на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2024 год в следующем обьеме:
1) доходы – 1623112,6 тысяч тенге;
налоговые поступление - 438536,3 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 6612,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –81913,0 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 1096051,3 тысяч тенге;
2) затраты —1704091,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 ;
бюджетные кредиты - 0 ;
погащение бюджетных кредитов - 0 ;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов- 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0:
5) дефицит (профицит) бюджета – -80978,5 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 80978,5 мың теңге.".
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2025 жылғы 16 шілдедегі
№378 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№303 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған кентінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
Атауы
I. Түсімдер

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 80978,5 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ. Жарқынбек
приложение к решению
маслихата Жанакорганского района
от 16 июля 2025 года №378
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года №303
Бюджет поселка Жанакорган на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы