"2025 – 2027 жылдарға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 қарашадағы № 36-6 шешімі
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025 –2027 жылдарға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-8 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025–2027 жылдарға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110 177 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 15 270 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 697 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 94 210 мың теңге;
2) шығындар – 111 748,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 571,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 571,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 571,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық
мәслихатының төрағасы
У.Елеусинов
Жалағаш аудандық мәслихатының
2025 жылғы 25 қарашадағы
№ 36-6 шешіміне қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының
2024 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 28-8 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Бұқарбай батыр ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2024 года № 28-8 "О бюджете сельского округа Бухарбай батыр на 2025-2027 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 25 ноября 2025 года № 36-6
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата "О бюджете сельского округа Бухарбай батыр 2025-2027 годы" от 23 декабря 2024 года №28-8 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 177 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 270 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 697 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 94 210 тысяч тенге;
2) затраты – 111 748,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 571,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 571,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 571,4 тысяч тенге.";
приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Жалагашского районного маслихата Елеусинов У.
Приложение к решению
Жалагашского районного маслихата
от 25 ноября 2025 года № 36-6
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2024 года № 28-8
Бюджет сельского округа Бухарбай батыр на 2025 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы