"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды (коммуналдық тұрғын үй қорынан) пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 9 сәуірдегі № 74 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 30 шілдедегі № 146 қаулысы
Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды (коммуналдық тұрғын үй қорынан) пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 9 сәуірдегі № 74 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8293 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жалағаш аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын тиісті шараларды қабылдасын.

О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 9 апреля 2021 года № 74 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда)
Постановление Жалагашского районного акимата Кызылординской области от 30 июля 2025 года № 146.
Акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 9 апреля 2021 года № 74 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8293) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Жалагашский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" принять соответствующие меры, вытекающие из настоящего постановления.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі А. Ибраимов
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "30" шілдедегі
№146 қаулысына қосымша
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 9 сәуірдегі № 74
қаулысына 1-қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды (коммуналдық тұрғын үй қорынан) пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
Тұрғынжайдың мекенжайы
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшері (теңге)
1
2
3
1
Жалағаш кенті, Әйтеке би көшесі, 17 үй

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района А. Ибраимов
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района
от "30" июля 2025 года №146
Приложение 1 к постановлению
акимата Жалагашского района
от 9 апреля 2021 года № 74
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда (из коммунального жилищного фонда)
Адрес жилища
Размер платы за один квадратный метр в месяц (тенге)
1
2
3
1
поселок Жалагаш, улица Айтеке би, дом 17