2026-2028 жылдарға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 361 шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 91-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109 558 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 820 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 600 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 82 138 мың теңге;
2) шығындар – 109 558 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары –0.
2. 2026 жылға аудандық бюджеттен ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 78 199 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. 2027 жылға аудандық бюджеттен ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 78 512 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
4. 2028 жылға аудандық бюджеттен ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 77 887 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
5. 2026 жылға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

мәслихатының
2025 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 361 шешіміне
6-қосымша
2028 жылға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
3 745,0
1
Мемлекеттік қызметшілердің жалақысын арттыруға
3 745,0
Барлығы:
3 745,0
О бюджете сельского округа ІІІ Интернационал на 2026-2028 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2025 года № 361.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с п. 8 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Кодекса Республики "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа ІІІ Интернационал на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 113 344 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 320 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 85 924 тысяч тенге;
2) затраты – 116 885,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 541,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 541,7 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 541,7 мың теңге
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 19.02.2026 № 383 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть, что в 2026 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа ІІІ Интернационал установлен в размере 78 199 тысяч тенге.
3. Учесть, что в 2027 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа ІІІ Интернационал установлен в размере 78 512 тысяч тенге.
4. Учесть, что в 2028 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа ІІІ Интернационал установлен в размере 77 887 тысяч тенге.
5. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа ІІІ Интернационал на 2026 год за счет районного бюджета согласно приложению 4.