Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №246 "2025-2027 жылдарға арналған Қармақшы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шешім 11.12.2025 №350, Қармақшы ауданының мәслихаты
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 246 "2025-2027 жылдарға арналған Қармақшы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 108 092,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 575 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 542 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 102 950,5 мың теңге;
2) шығындар – 108 209,8 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының төрағасы
Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2025 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 350 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 246 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Қармақшы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1.Кірістер

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Кармакшы на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года №246
Решение от 11.12.2025 №350, Маслихат Кармакшинского района
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года №246 "О бюджете сельского округа Кармакшы на 2025-2027 годы" следующие изменений:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 108 092,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 575 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 542 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102 950,5 тысяч тенге;
2) затраты – 108 209,8 тысяч тенге";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "11" декабря 2025 года №350
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" декабря 2024 года №246
Бюджет сельского округа Кармакшы на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы