Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №236 "2025-2027 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 желтоқсандағы № 342 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 236 "2025-2027 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 132 939,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 593 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 126 346,7 мың теңге;
2) шығындар – 133 931,5 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының төрағасы
Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2025 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 342 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 236 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Жосалы на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года №236
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 11 декабря 2025 года № 342
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 236 "О бюджете сельского округа Жосалы на 2025-2027 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 132 939,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 593 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 126 346,7 тысяч тенге;
2) затраты – 133 931,5 тысяч тенге";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кармакшинского
районного маслихата
Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "11" декабря 2025 года №342
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" декабря 2024 года №236
Бюджет сельского округа Жосалы на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

56 789,7
1
Төребай би ауылының П.Байшораұлы көшесіне заманауи жарықтандыру құрылғыларын орналастыру жұмыстарына
28 468,4
2
Жосалы ауылдық округі әкімі аппаратының материалдық техникалық базасын нығатуға (2 дана принтер, 2 дана құжаттарға арналған шкаф сатып алуға)
364,0
3
Төребай би ауылындағы П.Байшораұлы көшесі мен Жеңіс көшесінің арасындағы ұзындығы 600 метр қиық көшені орташа жөндеу бойынша техникалық құжаттамасын әзірлеуге
815,6
4
Төребай би ауылындағы Жеңіс көшесіне автомобиль жолына орташа жөндеу бойынша техникалық құжаттамасын әзірлеуге (түзету)
1 467,1
5
Төребай би ауылының 60 жылдық мерейтойына орай "Жосалы -көктабанның сабатында" мәдени іс-шарасын өткізуге
3 000,0
6
Төребай би ауылындағы орталық алаңға брусчатка төсеп қоршау жұмыстарына
22 674,6
Барлығы:
56 789,7

56 789,7
1
На устройство современных осветительных приборов улицы П.Байшораулы в селе Торебай би
28 468,4
2
На укрепление материально-технической базы аппарата акима сельского округа Жосалы (приобретение 2 штуки принтера, 2 штуки шкафа для документов)
364,0
3
На разработку технической документации на средний ремонт протяженностью 600 метров переулка между улицами П. Байшораули и Женис в селе Торебай би
815,6
4
На разработку (корректировку) технической документации на средний ремонт автодороги ул. Женис в с. Торебай би
1 467,1
5
На проведение культурного мероприятия "Жосалы -көктабанның сабатында", посвященному 60-летнему юбилею села Торебай би
3 000,0
6
На работы по укладке брусчатки и ограждения центральной площади села Торебай би
22 674,6
Итого:
56 789,7