"2025-2027 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №233 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 қарашадағы № 323 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 233 "2025-2027 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1, 2 – тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер –1 415 120,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 207 680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 138 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 37 932 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 169 370,8 мың теңге;
2) шығындар –1 424 653,2 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2025 жылғы 06 қарашадағы
№323 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 233 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Жосалы кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 26 декабря 2024 года №233 "О бюджете поселка Жосалы на 2025-2027 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 6 ноября 2025 года № 323
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 233 "О бюджете поселка Жосалы на 2025-2027 годы" следующие изменения:
подпункты 1, 2 пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1 415 120,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 207 680 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 138 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 37 932 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 169 370,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1 424 653,2 тысяч тенге";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кармакшинского
районного маслихата
Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "06" ноября 2025 года №323
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" декабря 2024 года №233
Бюджет поселка Жосалы на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы