Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №242 "2025-2027 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 қыркүйектегі № 318 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 242 "2025-2027 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 121 012,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 706,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 344,1 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 113 961,4 мың теңге;
2) шығындар – 121 393,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -381,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 381,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 381,5 мың теңге";
жаңа мазмұндағы 3-1, 3-2, 3-3 тармақтармен толықтырылсын:
"3-1. 2024 жылы облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,1 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
3-2. 2024 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 300,8 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.
3-3. 2025 жылға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының төрағасы
Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы
Қармақшы аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 318 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы
Қармақшы аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 242 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Дауылколь на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года №242
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 сентября 2025 года № 318
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 242 "О бюджете сельского округа Дауылколь на 2025-2027 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Дауылколь на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 121 012,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 706,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 344,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 113 961,4 тысяч тенге;
2) затраты – 121 393,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -381,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 381,5 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 381,5 мың теңге";
дополнить пунктами 3-1, 3-2, 3-3 нового содержания:
"3-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2024 году в районный бюджет в сумме 0,1 тысяч тенге.
3-2. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2024 году в районный бюджет в сумме 300,8 тысяч тенге.
3-3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Дауылколь на 2025 год за счет районного бюджета согласно приложению 5.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 5 согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кармакшинского
районного маслихата
Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" сентября 2025 года № 318
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" декабря 2024 года №242
Бюджет сельского округа Дауылколь на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы