Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №239 "2025-2027 жылдарға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 маусымдағы № 293 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №239 "2025-2027 жылдарға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. "2025-2027 жылдарға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 200 284,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 910 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 261 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 162 113,2 мың теңге;
2) шығындар – 200 562,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -278 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 278 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 278 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа ІІІ Интернационал на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года №239
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17 июня 2025 года № 293
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года №239 "О бюджете сельского округа ІІІ Интернационал на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа ІІІ Интернационал на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 200 284,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 910 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 3 261 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 162 113,2 тысяч тенге;
2) затраты – 200 562,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -278 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 278 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 278 мың теңге;
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

81 144,2
1
ІІІ Интернационал ауылдағы Қорқыт ата, Бәйтерек, Тәуелсіздік, Пак Чен Ир, Амангельды, Қазақ, Цай Ден Хак көшелеріне жарықтандыру жұмыстарына ЖСҚ әзірлеу
11 766,0
2
ІІІ Интернационал ауылындағы шағын футбол алаңы бар балалар ойын және спорттық тренажер алаңының орналастыру
49 542,0
3
ІІІ Интернационал ауылындағы Цай Ден Хак, Наурыз, Жарылқасынов көшелерінің ағымдағы жөндеу жұмыстарына
11 420,5
4
ІІІ Интернационал ауылындағы Тәуелсіздік, Астана, Қорқыт ата, Пак Чен Ир көшелерінің және Астана тұйығының орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеуге
6 547,0
5
ІІІ- Интернационал ауылдық округінде Цай Ден Хак, Наурыз, Астана, Қашқансу көшелерінің жарықшам бағаналарына мемлекеттік жер актісін алуға
1 868,7
Барлығы:
81 144,2

81 144,2
1
Разработка ПСД на освещение улиц Коркыт ата, Байтерек, Тәуелсіздік, Пак Чен Ир, Амангельды, Казах, Цай Ден Хак в селе III Интернационал
11 766,0
2
Устройство детской игровой и спортивной тренажерной площадки с мини-футбольным полем в селе III Интернационал
49 542,0
3
На текущий ремонт улиц Цай Ден Хак, Наурыз, Жарылкасынова в селе III Интернационал
11 420,5
4
На разработку ПСД на средний ремонт улиц Тәуелсіздік, Астана, Коркыт ата, Пак Чен Ир и переулка Астана в селе III Интернационал
6 547,0
5
На получение государственного земельного акта на улиц освещения Цай Ден Хак, Наурыз, Астана, Кашкансу в сельском округе III Интернационал
1 868,7
Итого:
81 144,2