Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 360 "2025-2027 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 495 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 360 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 134480 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6301 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 128 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 127851 мың теңге;
2) шығындар – 139655,4 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5175,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –5175,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5175,4 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 360 "О бюджете сельского округа Басыкара на 2025-2027 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 декабря 2025 года № 495
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районногомаслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Басыкара на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 360 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Басыкара на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 134480 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6301 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 128 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 127851 тысяч тенге;
2) затраты – 139655,4 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5175,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5175,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5175,4 тысяч тенге.".