Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №354 "2025-2027 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 490 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 354 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1274204,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 780318 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11160 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 66893 мың теңге;
трансферттер түсімі – 415833,7 мың теңге;
2) шығындар – 1335217,7 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -61013 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)– 61013 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 61013 мың теңге.".

О внесении изменения в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года №354 "О бюджете поселка Айтеке би на 2025-2027 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 декабря 2025 года № 490
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Айтеке би на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 354 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 1274204,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 780318 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11160 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 66893 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 415833,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1335217,7 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -61013 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61013 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 61013 тысяч тенге.".

6 000
17
Әйтеке би кенті, Қ.Пірімов көшесіне парктік түнгі жарықшамдар орнату жұмыстарына
2 679
18
Әйтеке би кентінде орналасқан 16 дана спорт алаңдарына ағымдағы жөндеу жұмыстарына
0,5
19
Әкім аппараты қызметкерлерінің жоспардан тыс Қызылорда қаласына оқуға және әкімнің Астана қаласына іс сапар шығындарына қосымша қаржы
1 500,0
20
Әйтеке би кенті теңгеріміндегі нысандарды құжаттандыру қызметіне қосымша
1 154,0
21
Әйтеке би кенті аумағын абаттандыру мақсатында шаруашылық заттарын сатып алуға
2 500,0
22
"Таза Қазақстан" экологиялық акциясы шеңберінде іс-шаралар өткізуге (марапаттауға қажетті рамка т.б. Заттар сатып алуға)
2 659,0
23
Әйтеке би кенті көше жарығының электр энергиясына ақы төлеуге (қыркүйек-қараша айларына)
11 032,3
24
Әйтеке би кентіне кіре беріс автожолға жарықшамдар орнату жұмыстары
3 000,4
25
Әйтеке би кенті шет аймақтарын күл қоқыстан тазарту және ашық карьерлерді көму жұмыстарына қосымша
2 000,0
26
Қазалы аудандық абаттандыру мекемесінің қызметкерлеріне және жұмысшыларына қосымша үстемеақысына қосымша 10 штаттың еңбекақы қорына 3 айға қажетті қаржысы
10 834,0
27
Әйтеке Би кенті көшелерін жаңа жылдық мерекеге безендіру жұмыстарына және Орталық алаңға арка орнату, жаңа жылдық шыршаны безендіру жұмыстарына
10 790,0
28
Әйтеке би кенті "Жаңа жыл" мерекесіне орай кент көшелерін безендіру жұмыстарына қосымша тауарлар сатып алуға
3 804,8
29
Теңгерімдегі нысандарды түнгі жарық ленталарымен безендіру жұмыстарына
8 000,0
30
Аудан аумағында пробация қызметінде есепте тұрған азаматтарға смарт блезікпен қамтамасыз етуге
3 000,0
31
Әйтеке би кенті әкімшілігі ғимаратының мәжіліс залына ковролин сатып алуға
2 199,0
32
2026 жылға "Әйтеке би кентінің 7 көшесінің автомобиль жолдарын күрделі жөндеу" жобасының сметалық құжаттарын әзірлеу және мемлекеттік сараптамадан өткізу жұмыстарына
2 545,2
33
2026 жылға "Әйтеке би кентінің 7 көшесінің автомобиль жолдарын орташа жөндеу" жобасының сметалық құжаттарын әзірлеу және мемлекеттік сараптамадан өткізу жұмыстарына
3 526,0

6 000
17
На установка ночного освещения парка по ул. К. Пиримова, с. Айтеке Би
2 679
18
На текущий ремонт 16 спортивных площадок, расположенных в поселке Айтеке би
0,5
19
Дополнительно на незапланированное обучение персонала акима в Кызылорде и на командировку акима в Астану.
1 500
20
Дополнительно на подготовку документации по объектам, отраженным в балансе села Айтеке Би.
1 154
21
На приобретение хозяйственных предметов в целях благоустройства территории поселка Айтеке би
2 500
22
Проведение мероприятий в рамках экологической акции "Чистый Казахстан" (приобретение необходимых рамок для награждения и т.д.)
2 659
23
На оплату электроэнергии уличного освещения поселка Айтеке би (на сентябрь-ноябрь месяцы)
11 032,3
24
Работы по установке трещин на подъездной автодороге к поселку Айтеке би
3 000,4
25
Дополнительно к работам по очистке окраин поселка Айтеке би от золоотвала и захоронению открытых карьеров
2 000
26
На дополнительной надбавке работникам и работникам Казалинского районного учреждения благоустройства 10 штатных фондов оплаты труда на 3 месяца
10 834
27
Работы по украшению улиц поселка Айтеке Би к новогоднему празднику и установка арки на центральной площади, оформление новогодней елки
10 790
28
Поселок Айтеке би на приобретение дополнительных товаров к работам по оформлению улиц поселка в честь праздника "Новый год"
3 804,8
29
На работы по оформлению объектов на балансе лентами ночного освещения
8 000
30
На обеспечение смарт блезирования граждан, состоящих на учете в службе пробации на территории района
3 000
31
На приобретение ковролина в актовый зал здания администрации поселка Айтеке би
2 199
32
На работы по разработке сметной документации и проведению государственной экспертизы проекта "Капитальный ремонт автомобильных дорог по улице 7 поселка Айтеке би" на 2026 год
2 545,2
33
На работы по разработке сметной документации и проведению государственной экспертизы проекта "средний ремонт автомобильных дорог по улице 7 поселка Айтеке би" на 2026 год
3 526