Қазалы ауданы бойынша оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қарашадағы № 480 шешімі
"Қазақстан Республикасының Салық кодексі" 2025 жылғы 18 шілдедегі Қазақстан Республикасы Кодексінің 726-бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Қазалы ауданы бойынша оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшері 4 пайыздан 2 пайызға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазалы аудандық
мәслихатының төрағасы
Ғ.Әліш

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации по Казалинскому району
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24 ноября 2025 года № 480
В соответствии статьи 726 Кодекса Республики Казахстан от 18 июля 2025 года "Налоговый Кодекс Республики Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки налога при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации по Казалинскому району с 4 процентов до 2 процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Казалинского
районного маслихата
Г. Алиш