Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №368 "2025-2027 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 маусымдағы № 433 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №368 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 125827 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7848 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 818 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 116961 мың теңге;
2) шығындар – 126191,1 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -364,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 364,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2024 года №368 "О бюджете сельского округа Майлыбас на 2025-2027 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 10 июня 2025 года № 433
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Майлыбас на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 368 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Майлыбас на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 125827 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7848 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 818 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 116961 тысяч тенге;
2) затраты – 126191,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -364,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 364,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 364,1 мың теңге.".
2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2025 жылғы "10" маусымдағы
№433 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "27" желтоқсандағы
№368 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 364,1 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Казалинского района Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "10" июня 2025 года №433
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "27" декабря 2024 года №368
Бюджет на 2025 год сельского округа Майлыбас
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование