Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №359 "2025-2027 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 маусымдағы № 424 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №359 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111995 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9909 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 274 тың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 101612 мың теңге;
2) шығындар – 112966,8 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -971,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 971,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

Внести изменения в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Арыкбалык на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 359
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 10 июня 2025 года № 424
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Арыкбалык на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года №359 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Арыкбалык на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 111995 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9909 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 274 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 101612 тысяч тенге;
2) затраты – 112966,8 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -971,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 971,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 971,8 мың теңге.".
2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2025 жылғы "10" маусымдағы
№424 шешіміне 1 қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "27" желттоқсандағы
№359 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 971,8 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "10" июня 2025 года №424
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "27" декабря 2024 года №359
Бюджет на 2025 год сельского округа Арыкбалык
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование