Жаңақұрылыс ауылдық округіндегі Жаңақұрылыс көшесінің үшінші қатарын қайта атау туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы Жаңақұрылыс ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 08 қыркүйектегі № 6 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы №2572 –ХІІ Заңының 14-1 бабына және облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 26 тамыздағы № 2 қорытындысына сәйкес Жаңақұрылыс ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы, Арал ауданы, Жаңақұрылыс ауылдық округі, Жаңақұрылыс көшесінің үшінші қатарына "Иманбай Іскендіров" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақұрылыс ауылдық округінің әкімі Е.Елшекенов

О переименовании третьей линии улицы Жанакурилыс в Жанакурилысском сельском округе
Решение акима сельского округа Жанакурылыс Аральского района Кызылординской области от 08 сентября 2025 года № 6
В соответствии со статьей 14-1 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 2572-XII "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии № 2 от 26 августа 2025 года аким Жанакурылысского сельского округа РЕШИЛ:
1. Третью линию улицы Жанакурылыс Аральского района Кызылординской области переименовать в улицу имени Иманбая Искендирова.
2. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакурылыского сельского округа Е. Елшекенов