Көшеге атау беру және қайта атау туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы Қамыстыбас ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 08 қыркүйектегі № 13 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы №2572-ХІІ Заңының 14-1 бабына және Облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 26 тамыздағы №2 санды қорытындысына сәйкес ШЕШТІ:
1. Қамыстыбас ауылдық округі, Қамыстыбас ауылындағы, Қамыстыбас көшесі "Ынтымақ" атауымен қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамыстыбас ауылдық округі әкімі А.Балмырзаева

О наименовании и переименовании улиц
Решение акима сельского округа Камыстыбас Аральского района Кызылординской области от 08 сентября 2025 года № 13
В соответствии со статьей 14-1 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года № 2572-XII и заключением № 2 Областной ономастической комиссии от 26 августа 2025 года РЕШИЛ:
1. Улицу Камыстыбас в селе Камыстыбас Камыстыбасского сельского округа переименовать в "Ынтымак".
2. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Камыстыбасского сельского округа А. Балмырзаева