Көшеге атау беру және қайта атау туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы Аманөткел ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 04 қыркүйектегі № 12-ш шешімі.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы №2575-XII Заңының 14-1 бабына және Облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 26 тамыздағы №2 қорытындысына сәйкес, Аманөткел ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аманөткел ауылдық округі, Аманөткел ауылындағы "Аманөткел" көшесі "АтаМұра" атауымен қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аманөткел ауылдық округінің әкімі Қ. Абдраманов

О наименовании улица
Решение акима Аманоткельского сельского округа Аральского района Кызылординской области от 04 сентября 2025 года № 12-ш
О соответствии статьи 14-1 Закон "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 2572-ХІІ и заключением № 2 Областной ономастической комиссии 26 августа 2025 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Аманоткель" в селе Аманоткель Аманоткельского сельского округа в улицу "Атамура".
2. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Аманоткель К. Абдраманов