2026-2028 жылдарға арналған Аралқұм ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 474 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 91-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Аралқұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72 062 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 623 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 240 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 115 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 48 084 мың теңге;
2) шығындар – 72 062 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджете сельского округа Аралкум на 2026-2028 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2025 года № 474
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с п. 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аралкум на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 062 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 623 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 240 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 115 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48 084 тысяч тенге;
2) затраты – 72 062 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;