Қызылорда облысы Арал аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №337 "2025-2027 жылдарға арналған Қосаман ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 456 шешімі
Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Қосаман ауылдық округінің бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 337 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Қосаман ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92897,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 6482,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 109,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 86301,0 мың теңге;
2) шығындар – 94437,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1540,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитін пайдалану) – 1540,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года №337 "О бюджете сельского округа Косаман на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 2 декабря 2025 года № 456
Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 337 "О бюджете сельского округа Косаман на 2025-2027 годы" следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Косаман на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 92897,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 6482,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 109,0 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5,0 тыс. тенге;
поступления трансфертов – 86301,0 тысяч тенге;
2) затраты – 94437,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1540,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 1540,9 тысяч тенге";
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;