Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 335 "2025-2027 жылдарға арналған Қарақұм ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 454 шешімі
Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 335 "2025-2027 жылдарға арналған Қарақұм ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қарақұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 104 899 мың теңге;
салықтық түсімдер – 10 981 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 849 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 350 мың теңге;
трансферттер түсімі – 92 719 мың теңге;
2) шығындар – 106 555,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1656,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1656,2 мың теңге."
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 335 "О бюджете сельского округа Каракум на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 2 декабря 2025 года № 454
Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 335 "О бюджете сельского округа Каракум на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Каракум на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 899 тысяч тенге;
налоговые поступления – 10 981 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 849 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 350 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92 719 тысяч тенге;
2) затраты – 106 555,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит)бюджета – -1656,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 1656,2 тысяч тенге."
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;