Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №325 "2025-2027 жылдарға арналған Бекбауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 444 шешімі
Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 325 "2025-2027 жылдарға арналған Бекбауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бекбауыл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92 909 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 418,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9430,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 107 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 77 953 мың теңге;
2) шығындар – 94 644 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 735 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 735 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 325 "О бюджете сельского округа Бекбауыл на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 2 декабря 2025 года № 444
Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 325 "О бюджете сельского округа Бекбауыл на 2025-2027 годы":
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бекбауыл на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы - 92 909 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5 418,3 тыс. тенге;
неналоговые поступления - 9430,7 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала - 107 тыс. тенге;
поступления трансфертов - 77 953 тысяч тенге;
2) затраты - 94 644 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0 ;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 735 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 735 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;