Қызылорда облысы Арал аудандық маслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 337 "2025-2027 жылдарға арналған Қосаман ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 шілдедегі № 408 шешімі
Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 337 "2025-2027 жылдарға арналған Қосаман ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қосаман ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер–92497,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 6082,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 109,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 86301,0 мың теңге;
2) шығындар – 94037,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -1540,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1540,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 337 "О бюджете сельского округа Косаман на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2025 года № 408
Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 337 "О бюджете сельского округа Косаман на 2025-2027 годы" следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Косаман на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующем объемах:
1) доходы - 92497,0 тыс. тенге;
налоговые поступления - 6082,0 тыс. тенге;
неналоговые поступления - 109,0 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5,0 тыс. тенге;
поступления трансфертов - 86301,0 тыс. тенге;
2) затраты - 94037,9 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 ;
бюджетные кредиты – 0 ;
погашение бюджетных кредитов – 0 ;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0 ;
поступления от продажи государственных финансовых активов – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1540,9 тыс. тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1540,9 тыс. тенге;
поступления займов – 0 ;
погашение займов – 0 ;