Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Аманөткел ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 321 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 шілдедегі № 400 шешімі
Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Аманөткел ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 321 шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Аманөткел ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 136 158 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 264 мың теңге:
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 210 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 123 684 мың теңге;
2) шығындар – 138 674 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 516 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 516 мың теңге;
қарыздар түсімі-0;
қарыздарды өтеу-0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 321 "О бюджете сельского округа Аманоткел на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2025 года № 400
Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординский области от 27 декабря 2024 года № 321 "О бюджете сельского округа Аманоткел на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аманоткел на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 136 158 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 264 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 210 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 123 684 тысяч тенге;
2) затраты – 138 674 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 516 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 516,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;