Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 318 "2025-2027 жылдарға арналған Жақсықылыш кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 шілдедегі № 399 шешімі
Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Жақсықылыш кентінің бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 318 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Жақсықылыш кентінің бюджеті 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 91 975мың теңге;
салықтық түсімдер – 29 999 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –0;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер –1050 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 60 926мың теңге;
2) шығындар – 96 207 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 232мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 232 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 318 "О бюджете поселка Жаксыкылыш на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 23 июля 2025 года № 399
Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 318 "О бюджете поселка Жаксыкылыш на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жаксыкылыш на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1)доходы – 91 975 тысяч тенге;
налоговые поступления – 29 999 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1050 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60 926 тысяч тенге;
2) затраты – 96 207 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 232 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 4 232 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;