"Қызылорда облысы бойынша жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 4 мамырдағы № 28 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2025 жылғы 23 қазандағы № 202 қаулысы
Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылорда облысы бойынша жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 4 мамырдағы № 28 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7411 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қызылорда облысы бойынша жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімінде:
реттік нөмірлері 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 38, 39, 67, 150, 362-жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Н. Нәлібаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және ақпарат министрлігі

О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 4 мая 2020 года № 28 "Об утверждении государственного списка памятников истории и культуры местного значения по Кызылординской области"
Постановление акимата Кызылординской области от 23 октября 2025 года № 202
Акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 4 мая 2020 года № 28 "Об утверждении государственного списка памятников истории и культуры местного значения по Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7411) следующее изменение:
в Государственном списке памятников истории и культуры местного значения по Кызылординской области, утвержденном указанным постановлением:
исключить строки с порядковыми номерами 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 38, 39, 67, 150, 362.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылординской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Н. Налибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство культуры и информации
Республики Казахстан