Қызылорда облысы аумағында жұмыс берушілер жалға берілетін тұрғынжайлар салуды жоспарлайтын ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің тізімін бекіту туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2025 жылғы 9 шілдедегі №180 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-12 тармағына және "Ауылда, кентте, ауылдық округте жалға берiлетiн тұрғынжай салған жұмыс берушiлердiң шығындарын субсидиялау қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 4 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33885 болып тіркелген) сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы аумағында жұмыс берушілер жалға берілетін тұрғынжайлар салуды жоспарлайтын ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің тізімі осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихаты төрағасының міндетін атқарушы Б. Сандыбаев
Қызылорда облыстық мәслихатының
2025 жылғы " 9 " шілдедегі
№180 шешімімен бекітілген
Қызылорда облысы аумағында жұмыс берушілер жалға берілетін тұрғынжайлар салуды жоспарлайтын ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің тізімі
Атауы
Қызылорда қаласы
1.
Тасбөгет кенті.
2.
Белкөл кенті.
3.
Қызылжарма ауылдық округі:

Об утверждении списка сел, поселков, сельских округов Кызылординской области, на территории которых планируется строительство арендных жилищ работодателями
Решение Кызылординского областного маслихата от 9 июля 2025 года № 180
В соответствии с пунктом 2-12 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 4 января 2024 года № 4 "Об утверждении Правил субсидирования затрат работодателей, построивших арендное жилище в селе, поселке, сельском округе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 33885) Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить список сел, поселков, сельских округов Кызылординской области, на территории которых планируется строительство арендных жилищ работодателями, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности председателя
Кызылординского областного маслихата
Б. Сандыбаев
Утвержден решением
Кызылординского обласного маслихата
от " 9 " июля 2025 года № 180
Cписок сел, поселков, сельских округов Кызылординской области, на территории которых планируется строительство арендных жилищ работодателями
Наименование
город Кызылорда
1.
Поселок Тасбугет.
2.
Поселок Белколь.
3.
Сельский округ Кызылжарма: