Шет аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 19/167 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 қарашадағы № 27/243 шешімі
Шет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шет аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы №19/167 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №205538 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2025–2027 жылдарға арналған аудандық бюджет 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 280 670 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 497 675 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 405 605 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7305 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 370 085 мың теңге;
2) шығындар – 14 809 743 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 119878 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 764 348 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 127838 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 119878 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шетского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 19/167 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 26 ноября 2025 года № 27/243
Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шетского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 21 декабря 2023 года №7/68 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №205538) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 12 280 670 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 497 675 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 405 605 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7305 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3 370 085 тысяч тенге;
2) затраты - 14 809 743 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 119878 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 764 348 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 127838 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 119878 тысяч тенге;

122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
104791
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
22976
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
81815
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2958
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
2958
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2958
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2958
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
606098
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
54205
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54205
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
54205
2
Әлеуметтiк көмек
451346
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
451346
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
156262
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1248
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
158227
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
135609
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
100547
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
100547
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67034
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
120
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1390
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
30503
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3690916
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2940617
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

122
Аппарат акима района (города областного значения)
104791
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
22976
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
81815
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2958
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
2958
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2958
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2958
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
606098
1
Социальное обеспечение
54205
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54205
005
Государственная адресная социальная помощь
54205
2
Социальная помощь
451346
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
451346
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
156262
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1248
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
158227
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
135609
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
100547
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
100547
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
67034
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
120
021
Капитальные расходы государственного органа
1390
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
30503
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3690916
1
Жилищное хозяйство
2940617
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)