Шет ауданында оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2025 жылғы 21 қарашадағы № 27/239 шешімі
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 726 – бабына сәйкес, Шет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шет ауданында оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығының мөлшерлемесінің мөлшері 4 (төрт) пайыздан 2 (екі) пайызға төмендетілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындағын құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудандық мәслихаттың төрағасы С.Социал

О понижении размера ставок налогов при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации по Шетскому району
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 21 ноября 2025 года № 27/239
В соответствии cо статей 726 Налогового Кодекса Республики Казахстан Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты, при применении специального режима на основе упрощенной декларации в Шетском районе с 4 (четырех) процентов на 2 (два) процента.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата С.Социал