Шет ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімшесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесін құру туралы
Қарағанды облысы Шет ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № 119/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексінің 19-бабының 9) тармақшасына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 18-бабына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 22 маусымдағы №230 бұйрығымен бекітілген Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін ұйымдар қызметтінің қағидаларының 2-1-тармағына сәйкес, Шет ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шет ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімшесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Бөлімшесі) құрылсын.
2. Бөлімшесінің уәкілетті органы "Шет ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі болып белгіленсін.
3. "Шет ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) заңнамада белгіленген тәртіппен Бөлімшесінің мемлекеттік тіркелуін әділет органдарында қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Шет ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
Шет ауданының әкімі М.Мұхтаров

О создании коммунального государственного учреждения "Отделение социальной помощи на дому" отдела занятости и социальных программ Шетского района
Постановление акимата Шетского района Карагандинской области от 30 декабря 2025 года № 119/01
В соответствии с подпунктом 9) статьи 19 Социального кодекса Республики Казахстан, статьей 18 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе", пунктом 2-1 Правил деятельности организаций, оказывающих специальные социальные услуги, утвержденных приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 22 июня 2023 года № 230, акимат Шеткого района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать коммунальное государственное учреждение "Отделение социальной помощи на дому" отдела занятости и социальных программ Шетского района (далее - Отделение).
2. Определить уполномоченным органом Отделения государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Шетского района".
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Шетского района":
1) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию Отделения в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шетского района.
Аким Шетского района М.Мухтаров