"Осакаров ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Осакаров ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 41/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № 86/01 қаулысы
Осакаров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Осакаров ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Осакаров ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 41/01 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
преамбуласы келесі редакцияда жазылсын:
Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 18-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 7-бабы 3-тармағының 1) тармақшасына, "Мемлекеттік органдар мен олардың құрылымдық бөлімшелерінің қызметін ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 590 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес Осакаров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Нурмуханбетов

О внесении изменения в постановление акимата Осакаровского района от 18 апреля 2025 года № 41/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел внутренней политики Осакаровского района"
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 24 сентября 2025 года № 86/01
Акимат Осакаровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Осакаровского района от 18 апреля 2025 года № 41/01 "Об утверждении положения государственного учреждения "Отдел внутренней политики Осакаровского района" следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 8) статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе", подпунктом 1) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2021 года № 590 "О некоторых вопросах организации деятельности государственных органов и их структурных подразделений" акимат Осакаровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Нурмуханбетов