Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2025 жылғы 24 маусымдағы № 420/қе-қа бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Кадрлар департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның орыс және қазақ тілдеріндегі көшірмелерін электронды түрде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасы Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдасын.
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Қостанай, Жамбыл, Солтүстік Қазақстан, Ақтөбе, Түркістан облыстары және Астана қаласы бойынша департаменттері осы бұйрықтың 1-тармағында көрсетілген енгізілген өзгерістер туралы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің тиісті аумақтық органдарын бір айлық мерзімде хабардар етсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Комитет Төрағасы ұлттық қауіпсіздік
генерал-лейтенанты
Е. Сағымбаев
Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауіпсіздік комитеті
Төрағасының
2025 жылғы 24 маусымдағы
№ 420/қе бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 22 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10771 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Қостанай облысы бойынша департаменті туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Департаменттің құрылымын және штат санының лимитін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ҰҚК Төрағасы бекітеді.
Департамент оның құрылымын құрайтын басқармалардан, бөлімдерден, бөлімшелерден, топтардан тұрады. Оның құрамына мынадай оқшауланған құрылымдық бөлімшелер кіреді:

О внесении изменений в некоторые приказы Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 24 июня 2025 года № 420/нс-па
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, в которые вносятся изменения.
2. Департаменту кадров Комитета национальной безопасности Республики Казахстан в установленном законодательством порядке в течение десяти календарных дней со дня подписания настоящего приказа направить его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Департаментам Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Костанайской, Жамбылской, Северо-Казахстанской, Актюбинской, Туркестанской областям и по городу Астане в месячный срок известить соответствующие территориальные органы Министерства юстиции Республики Казахстан о внесенных изменениях, указанных в пункте 1 настоящего приказа.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Комитета генерал-лейтенант
национальной безопасности
Е. Сагимбаев
Утвержден приказом
Председателя Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
от 24 июня 2025 года № 420/нс-па
Перечень некоторых приказов Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, в которые вносятся изменения
1. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 22 "Об утверждении Положения о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Костанайской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10771) следующее изменение:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Костанайской области, утвержденном вышеуказанным приказом:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Структура и лимит штатной численности Департамента утверждаются Председателем КНБ в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Департамент состоит из управлений, отделов, отделений, групп, образующих его структуру. В его состав входят следующие обособленные структурные подразделения:

1) Арқалық қалалық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Арқалық қаласы, Амангелді және Жангелді аудандары;
2) Рудный қалалық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Рудный қаласы;
3) Қарабалық аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Қарабалық және Федоров аудандары;
4) Ұзынкөл аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Ұзынкөл және Меңдіқара аудандары;
5) Лисаков қалалық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Лисаков қаласы, Бейімбет Майлин ауданы және Денисов ауданы;
6) Жітіқара қалалық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Жітіқара қаласы, Жітіқара және Қамысты аудандары;
7) Қостанай аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Тобыл қаласы, Қостанай, Сарыкөл, Алтынсарин, Әулиекөл, Қарасу және Науырзым аудандары.".
2. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 17 маусымдағы № 50 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 11707 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Жамбыл облысы бойынша департаменті туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Департаменттің құрылымын және штат санының лимитін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ҰҚК Төрағасы бекітеді.
Департамент оның құрылымын құрайтын басқармалардан, бөлімдерден, бөлімшелерден, топтардан тұрады. Оның құрамына мынадай оқшауланған құрылымдық бөлімшелер кіреді:
1) Қордай аудандық басқармасы. Қызмет көрсету аймағы – Қордай ауданы;
2) Меркі аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Меркі ауданы;
3) Шу ауданы және теміржол станциясы бойынша бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Шу ауданы және Шу теміржол станциясы;
4) Жуалы аудандық бөлімшесі. Қызмет көрсету аймағы – Жуалы ауданы;
5) Сарысу аудандық бөлімшесі. Қызмет көрсету аймағы – Сарысу ауданы;
6) Байзақ аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Байзақ ауданы;
7) Т.Рысқұлов атындағы аудандық бөлімшесі. Қызмет көрсету аймағы – Т.Рысқұлов ауданы;
8) Жамбыл аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Жамбыл ауданы;
9) Талас аудандық бөлімшесі. Қызмет көрсету аймағы – Талас ауданы;
10) Мойынқұм аудандық бөлімшесі. Қызмет көрсету аймағы – Мойынқұм ауданы.".
3. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 27 шілдедегі № 62 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12002 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша департаменті туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

1) Аркалыкский городской отдел. Зона обслуживания – город Аркалык, Амангельдинский и Жангельдинский районы;
2) Рудненский городской отдел. Зона обслуживания – город Рудный;
3) Карабалыкский районный отдел. Зона обслуживания – Карабалыкский и Федоровский районы;
4) Узункольский районный отдел. Зона обслуживания – Узункольский и Мендыкаринский районы;
5) Лисаковский городской отдел. Зона обслуживания – город Лисаковск, район Беимбета Майлина и Денисовский район;
6) Житикаринский городской отдел. Зона обслуживания – город Житикара, Житикаринский и Камыстинский районы;
7) Костанайский районный отдел. Зона обслуживания – город Тобыл, Костанайский, Сарыкольский, Алтынсаринский, Аулиекольский, Карасуский и Наурзумский районы.".
2. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 17 июня 2015 года № 50 "Об утверждении Положения о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Жамбылской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11707) следующее изменение:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Жамбылской области, утвержденном указанным приказом:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Структура и лимит штатной численности Департамента утверждаются Председателем КНБ в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Департамент состоит из управлений, отделов, отделений, групп, образующих его структуру. В его состав входят следующие обособленные структурные подразделения:
1) Кордайское районное управление. Зона обслуживания – Кордайский район;
2) Меркенский районный отдел. Зона обслуживания – Меркенский район;
3) Отдел по району и на железнодорожной станции Шу. Зона обслуживания – Шуский район и железнодорожная станция Шу;
4) Жуалынское районное отделение. Зона обслуживания – Жуалынский район;
5) Сарысуское районное отделение. Зона обслуживания – Сарысуский район;
6) Байзакский районный отдел. Зона обслуживания – Байзакский район;
7) Районное отделение имени Т. Рыскулова. Зона обслуживания – Т. Рыскуловский район;
8) Жамбылский районный отдел. Зона обслуживания – Жамбылский район;
9) Таласское районное отделение. Зона обслуживания – Таласский район;
10) Мойынкумское районное отделение. Зона обслуживания – Мойынкумский район.".
3. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 27 июля 2015 года № 62 "Об утверждении Положения о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12002) следующее изменение:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области, утвержденном вышеуказанным приказом:
пункт 7 изложить в следующей редакции:

"7. Департаменттің құрылымы мен штаттық санының лимитін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ҰҚК Төрағасы бекітеді.
Департамент оның құрылымын құрайтын басқармалардан, бөлімдерден, бөлімшелерден, топтардан тұрады. Оның құрамына мынадай оқшауланған құрылымдық бөлімшелер кіреді:
1) Айыртау аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Айыртау, Ғ.Мүсірепов және Тайынша аудандары;
2) Ақжар аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Ақжар және Уәлиханов аудандары;
3) Жамбыл аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Жамбыл, Тимирязев және Шал ақын аудандары;
4) Мамлют аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Мамлют, Қызылжар және Есіл аудандары;
5) М.Жұмабаев аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – М.Жұмабаев және Аққайың аудандары.".
4. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 76 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12212 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Ақтөбе облысы бойынша департаменті туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Департаменттің құрылымын және штат санының лимитін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ҰҚК Төрағасы бекітеді.
Департамент оның құрылымын құрайтын басқармалардан, бөлімдерден, бөлімшелерден, топтардан тұрады. Оның құрамына мынадай оқшауланған құрылымдық бөлімшелер кіреді:
1) Мәртөк аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Мәртөк, Қобда және Қарғалы аудандары;
2) Мұғалжар аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Мұғалжар ауданы;
3) Темір аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Темір ауданы;
4) Шалқар аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Шалқар және Ырғыз аудандары;
5) Хромтау аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Хромтау және Әйтеке би аудандары;
6) Байғанин аудандық бөлімшесі. Қызмет көрсету аймағы – Байғанин және Ойыл аудандары;
7) Алға аудандық бөлімшесі. Қызмет көрсету аймағы – Алға ауданы.".
5. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 6 қазандағы № 78 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12265 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"7. Структура и лимит штатной численности Департамента утверждаются Председателем КНБ в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Департамент состоит из управлений, отделов, отделений, групп, образующих его структуру. В его состав входят следующие обособленные структурные подразделения:
1) Айыртауский районный отдел. Зона обслуживания – Айыртауский, Г.Мусрепова и Тайыншинский районы;
2) Акжарский районный отдел. Зона обслуживания – Акжарский и Уалихановский районы;
3) Жамбылский районный отдел. Зона обслуживания – Жамбылский, Тимирязевский и Шал акына районы;
4) Мамлютский районный отдел. Зона обслуживания – Мамлютский, Кызылжарский и Есильский районы;
5) Районный отдел М.Жумабаева. Зона обслуживания – М.Жумабаева и Аккайынский районы.".
4. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 25 сентября 2015 года № 76 "Об утверждении Положения о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Актюбинской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12212) следующее изменение:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Актюбинской области, утвержденном вышеуказанным приказом:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Структура и лимит штатной численности Департамента утверждаются Председателем КНБ в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Департамент состоит из управлений, отделов, отделений, групп, образующих его структуру. В его состав входят следующие обособленные структурные подразделения:
1) Мартукский районный отдел. Зона обслуживания – Мартукский, Хобдинский и Каргалинский районы;
2) Мугалжарский районный отдел. Зона обслуживания – Мугалжарский район;
3) Темирский районный отдел. Зона обслуживания – Темирский район;
4) Шалкарский районный отдел. Зона обслуживания – Шалкарский и Иргизский районы;
5) Хромтауский районный отдел. Зона обслуживания – Хромтауский и Айтекебийский районы;
6) Байганинское районное отделение. Зона обслуживания – Байганинский и Уилский районы;
7) Алгинское районное отделение. Зона обслуживания – Алгинский район.".
5. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 6 октября 2015 года № 78 "Об утверждении Положения о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по городу Астане" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12265) следующее изменение:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по городу Астане, утвержденном вышеуказанным приказом:
пункт 7 изложить в следующей редакции:

"7. Департаменттің құрылымын және штат санының лимитін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ҰҚК Төрағасы бекітеді.
Департамент оның құрылымын құрайтын басқармалардан, бөлімдерден, бөлімшелерден, топтардан тұрады. Оның құрамына мынадай оқшауланған құрылымдық бөлімшелер кіреді:
1) Алматы аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Астана қаласының Алматы ауданы;
2) Есіл аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Астана қаласының Алматы ауданы;
3) Сарыарқа аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Астана қаласының Сарыарқа ауданы;
4) Байқоңыр аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Астана қаласының Байқоңыр ауданы;
5) Нұра аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Астана қаласының Нұра ауданы;
6) Сарайшық аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Астана қаласының Сарайшық ауданы.".
6. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің аумақтық органдары туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2018 жылғы 7 тамыздағы № 64 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №124014 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Түркістан облысы бойынша департаменті туралы ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Департаменттің құрылымын және штат санының лимитін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ҰҚК Төрағасы бекітеді.
Департамент оның құрылымын құрайтын басқармалардан, бөлімдерден, топтардан тұрады. Оның құрамына мынадай оқшауланған құрылымдық бөлімшелер кіреді:
1) Арыс қаласы және теміржол станциясы бойынша бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Арыс қаласы, Ақдала, Байырқұм, Дермене, Жиделі, Монтайтас, Қожатоғай ауылдық округтері; Ордабасы және Отырар аудандары;
2) Кентау қалалық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Кентау қаласы, Ащысай, Хантағы, Байылдыр, Қарнақ ауылдық округтері;
3) Жетісай аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Жетісай ауданы;
4) Мақтаарал аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Мақтаарал ауданы;
5) Сайрам аудандық басқармасы. Қызмет көрсету аймағы – Сайрам ауданы;
6) Сарыағаш аудандық басқармасы. Қызмет көрсету аймағы – Сарыағаш ауданы;
7) Келес аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Келес ауданы;
8) Созақ аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Созақ және Бәйдібек аудандары;
9) Қазығұрт аудандық бөлімшесі. Қызмет көрсету аймағы – Қазығұрт ауданы;
10) Төлеби аудандық бөлімшесі. Қызмет көрсету аймағы – Төлеби ауданы;
11) Түлкібас аудандық бөлімшесі. Қызмет көрсету аймағы – Түлкібас ауданы;

"7. Структура и лимит штатной численности Департамента утверждаются Председателем КНБ в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Департамент состоит из управлений, отделов, групп, образующих его структуру. В его состав входят следующие обособленные структурные подразделения:
1) Алматинский районный отдел. Зона обслуживания – Алматинский район города Астаны;
2) Есильский районный отдел. Зона обслуживания – Есильский район города Астаны;
3) Сарыаркинский районный отдел. Зона обслуживания – Сарыаркинский район города Астаны;
4) Байконурский районный отдел. Зона обслуживания – Байконурский район города Астаны;
5) районный отдел Нұра. Зона обслуживания – район Нұра города Астаны;
6) районный отдел Сарайшық. Зона обслуживания – район Сарайшық города Астаны.".
6. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 7 августа 2018 года № 64 "Об утверждении Положения о территориальных органах Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 124014) следующее изменение:
в Положении о Департаменте Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Туркестанской области, утвержденном вышеназванным приказом:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Структура и лимит штатной численности Департамента утверждаются Председателем КНБ в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Департамент состоит из управлений, отделов, групп, образующих его структуру. В его состав входят следующие обособленные структурные подразделения:
1) Отдел по городу и на железнодорожной станции Арысь. Зона обслуживания – город Арысь, сельские округа Акдала, Байыркум, Дермене, Жидели, Монтайтас, Кожатогай; Ордабасинский и Отырарский районы;
2) Кентауский городской отдел. Зона обслуживания – город Кентау, сельские округа Ачисай, Хантаги, Байылдыр, Карнак;
3) Жетысайский районный отдел. Зона обслуживания – Жетысайский район;
4) Мактааральский районный отдел. Зона обслуживания – Мактааральский район;
5) Сайрамское районное управление. Зона обслуживания – Сайрамский район;
6) Сарыагашское районное управление. Зона обслуживания – Сарыагашский район;
7) Келесский районный отдел. Зона обслуживания – Келесский район;
8) Созакский районный отдел. Зона обслуживания – Созакский и Байдибекский районы;
9) Казыгуртское районное отделение. Зона обслуживания – Казыгуртский район;
10) Толебийское районное отделение. Зона обслуживания – Толебийский район;
11) Тюлькубасское районное отделение. Зона обслуживания – Тюлькубасский район;

12) Шардара аудандық бөлімшесі. Қызмет көрсету аймағы – Шардара ауданы;
13) Сауран аудандық бөлімі. Қызмет көрсету аймағы – Сауран ауданы.".

12) Шардаринское районное отделение. Зона обслуживания – Шардаринский район;
13) Сауранский районный отдел. Зона обслуживания – район Сауран.".