"Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдары әскери, арнаулы оқу орындарының ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 102/қе бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 132/қе бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдары әскери, арнаулы оқу орындарының ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 102/қе (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17937 болып тіркелген) бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдары әскери, арнаулы оқу орындарының ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағаларында:
реттік нөмірлері 1 және 2-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1.
Гранттық қаржыландыру шеңберіндегі ғылыми-зерттеу және (немесе) тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар
жұмыс
Ғылым және технологиялық саясат туралы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен дайындалған гранттық қаржыландыруға өтінімнің шығыс сметасына сәйкес
2.
Бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру шеңберіндегі ғылыми-зерттеу және (немесе) тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар
жұмыс
Ғылым және технологиялық саясат туралы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен дайындалған бағдарламалық-мақсатты қаржыландыруға өтінімнің шығыс сметасына сәйкес
";
ескертпеде 1 және 2-тармақтар алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Академиясы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмелерін қағаз және электрондық түрде Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жолдауды;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 13 декабря 2018 года № 102/қе "Об утверждении цен на товары (работы, услуги) военных, специальных учебных заведений органов национальной безопасности Республики Казахстан, предоставляемые на платной основе"
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 29 декабря 2025 года № 132/қе
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 13 декабря 2018 года № 102/қе "Об утверждении цен на товары (работы, услуги) военных, специальных учебных заведений органов национальной безопасности Республики Казахстан, предоставляемые на платной основе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 17937) следующие изменения:
в ценах на товары (работы, услуги) военных, специальных учебных заведений органов национальной безопасности Республики Казахстан, предоставляемые на платной основе, утвержденных указанным приказом:
строки, порядковые номера 1 и 2, изложить в следующей редакции:
"
1.
Научно-исследовательские и (или) опытно-конструкторские работы в рамках грантового финансирования
работа
В соответствии со сметой расходов заявки на грантовое финансирование, подготовленной в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан о науке и технологической политике
2.
Научно-исследовательские и (или) опытно-конструкторские работы в рамках программно-целевого финансирования
работа
В соответствии со сметой расходов заявки на программно-целевое финансирование, подготовленной в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан о науке и технологической политике
";
в примечании пункты 1 и 2 исключить.
2. Академии Комитета национальной безопасности Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней со дня подписания настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан после его официального опубликования.

3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы
Е. Сағымбаев

3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
Е. Сагимбаев