Қарқаралы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 24 қарашадағы № 406 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 529-бабы 6-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы "Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" №475 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №17847 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарқаралы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданы әкімінің м. а. С. Мусин
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "_____"_______
№____________ қаулысымен
бекітілген
Қарқаралы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймақтарға бөлу коэффициенттері
Салық салу объектісінің орналасуы
Үй-жайлар, құрылыс-жайлар
Гараждар және өзге де құрылыстар, ғимараттар, жайлар
Қарқаралы қаласы
Есептік тоқсан 001
1
001 есептік кварталдын қабатты құрылыстар

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Каркаралинского района
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 24 ноября 2025 года № 406
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года №475 "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №17847), акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Каркаралинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Каркаралинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года.
И.о. акима Каркаралинского района С.Мусин
Утвержден
постановлением акимата
Каркаралинского района
от "___" _____2025 года
№ __________________
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Каркаралинского района
Расположение объекта налогооблажения
Жилища, здания
Гаражи и иные строения, сооружения, помещения
город Каркаралинск
учетный квартал 001
1
этажная застройка учетного квартала 001