Бұқар жырау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 39/14 шешімі
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Бұқар жырау ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келесі шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 11 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы";
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 қыркүйектегі № 10 "Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 11 "Бұқар жырау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Әли

О признании утратившими силу некоторых решений Бухар-Жырауского районного маслихата
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 18 декабря 2025 года № 39/14
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Бухар-Жырауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения:
решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 25 апреля 2023 года № 11 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Бухар-Жырауского районного маслихата";
решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 29 сентября 2023 года №10 "О внесении изменений и дополнения в решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 25 апреля 2023 года № 11 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Бухар-Жырауского районного маслихата".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель маслихата А. Әли