2026-2028 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 44/415 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Абай қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 744 309 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 566 602 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 625 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 161 582 мың теңге;
2) шығындар – 2 744 309 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 теңге.
2. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2026 жылға арналған Абай қаласының бюджетінің түсімдер құрамында 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2026-2028 жылдарға арналған Топар кентінің бюджеті 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 304 400 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 224 701 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 628 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 200 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 75 871 мың теңге;
2) шығындар – 304 400 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 теңге.
4. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2026 жылға арналған Топар кенті бюджетінің түсімдер құрамында 8 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2026-2028 годы
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 19 декабря 2025 года № 44/415
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Абай на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 744 309 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 566 602 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 625 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 161 582 тысяч тенге;
2) затраты – 2 744 309 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
2. Учесть в составе поступлений в бюджет города Абай на 2026 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 4.
3. Утвердить бюджет поселка Топар на 2026-2028 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 304 400 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 224 701 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 628 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 75 871 тысяч тенге;
2) затраты – 304 400 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге: бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
4. Учесть в составе поступлений в бюджет поселка Топар на 2026 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 8.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 теңге.
9. Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2026 жылға арналған Дубовка ауылдық округінің бюджетінің түсімдер құрамында 19 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
10. 2026-2028 жылдарға арналған Ақбастау ауылдық округінің бюджеті 20, 21 және 22 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 894 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 087 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 40 802 мың теңге;
2) шығындар – 45 894 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 теңге.
11. Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2026 жылға арналған Ақбастау ауылдық округінің бюджетінің түсімдер құрамында 23 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
12. 2026-2028 жылдарға арналған Есенгелді ауылдық округінің бюджеті 24, 25 және 26 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88 489 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 197 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 81 287 мың теңге;
2) шығындар – 88 489 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 теңге.
13. Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2026 жылға арналған Есенгелді ауылдық округінің бюджетінің түсімдер құрамында 27 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
9. Учесть в составе поступлений в бюджет Дубовского сельского округа на 2026 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 19.
10. Утвердить бюджет Акбастауского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 20, 21 и 22 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 894 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 087 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 802 тысяч тенге;
2) затраты – 45 894 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
11. Учесть в составе поступлений в бюджет Акбастауского сельского округа на 2026 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 23.
12. Утвердить бюджет Есенгельдинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 24, 25 и 26 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 489 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 197 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81 287 тысяч тенге;
2) затраты – 88 489 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
13. Учесть в составе поступлений в бюджет Есенгельдинского сельского округа на 2026 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 27.

14. 2026-2028 жылдарға арналған Қарағанды ауылдық округінің бюджеті 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 90 235 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 023 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 55 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 79 157 мың теңге;
2) шығындар – 90 235 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 теңге.
15. Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2026 жылға арналған Қарағанды ауылдық округінің бюджетінің түсімдер құрамында 31 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
16. 2026-2028 жылдарға арналған Көксу ауылдық округінің бюджеті 32, 33 және 34 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88 508 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 714 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 405 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 61 389 мың теңге;
2) шығындар – 88 508 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 теңге.
17. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2026 жылға арналған Көксу ауылдық бюджетінің түсімдер құрамында 35 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
18. 2026-2028 жылдарға арналған Қурмин ауылдық округінің бюджеті 36, 37 және 38 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 262 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 705 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 050 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 507 мың теңге;

14. Утвердить бюджет Карагандинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 90 235 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 023 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 55 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79 157 тысяч тенге;
2) затраты – 90 235 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
15. Учесть в составе поступлений в бюджет Карагандинского сельского округа на 2026 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 31.
16. Утвердить бюджет Коксунского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 32, 33 и 34 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 508 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 714 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 405 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 389 тысяч тенге;
2) затраты – 88 508 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
17. Учесть в составе поступлений в бюджет Коксунского сельского округа на 2026 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 35.
18. Утвердить бюджет Курминского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 36, 37 и 38 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 262 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 705 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 050 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 507 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 теңге.
23. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2026 жылға арналған Мичурин ауылдық бюджетінің түсімдер құрамында 47 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
24. 2026-2028 жылдарға арналған Самарка ауылдық округінің бюджеті 48, 49 және 50 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 414 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 192 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 38 217 мың теңге;
2) шығындар – 45 414 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 теңге.
25. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2026 жылға арналған Самарка ауылдық бюджетінің түсімдер құрамында 51 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
26. 2026-2028 жылдарға арналған Сәрепті ауылының бюджеті 52, 53 және 54 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86 540 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 024 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 80 511 мың теңге;
2) шығындар – 86 540 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 теңге.
27. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2026 жылға арналған Сәрепті ауылының бюджетінің түсімдер құрамында 55 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
28. 2026-2028 жылдарға арналған Юбилейное ауылы бюджеті 56, 57 және 58 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
23. Учесть в составе поступлений в бюджет Мичуринского сельского округа на 2026 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 47.
24. Утвердить бюджет Самарского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 48, 49 и 50 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 414 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 192 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 217 тысяч тенге;
2) затраты – 45 414 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
25. Учесть в составе поступлений в бюджет Самарского сельского округа на 2026 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 51.
26. Утвердить бюджет села Сарепта на 2026-2028 годы согласно приложениям 52, 53 и 54 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 86 540 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 024 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80 511 тысяч тенге;
2) затраты – 86 540 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
27. Учесть в составе поступлений в села Сарепта на 2026 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 55.
28. Утвердить бюджет села Юбилейное на 2026-2028 годы согласно приложениям 56, 57 и 58 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 теңге.
29. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2026 жылға арналған Юбилейное ауылы бюджетінің түсімдер құрамында 59 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
30. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының төрағасы Д.Сакенов
Абай аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
29. Учесть в составе поступлений в села Юбилейное на 2026 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 59.
30. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Абайского районного маслихата Д.Сакенов
Приложение 1
к решению Абайского районного