2026-2028 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 44/415 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Абай қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 082 991 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 586 602 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 625 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 480 264 мың теңге;
2) шығындар – 4 111 956 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 28 965 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28 965 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 28 965 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 12.06.2026 № 55/505 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2026 жылға арналған Абай қаласының бюджетінің түсімдер құрамында 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2026-2028 жылдарға арналған Топар кентінің бюджеті 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 349 184 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 163 529 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 200 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 180 655 мың теңге;
2) шығындар – 357 218 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 8 034 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 034 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2026-2028 годы
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 19 декабря 2025 года № 44/415.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Абай на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 082 991 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 586 602 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 625 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 480 264 тысяч тенге;
2) затраты – 4 111 956 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 28 965 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 965 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 965 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.06.2026 № 55/505 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть в составе поступлений в бюджет города Абай на 2026 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 4.
3. Утвердить бюджет поселка Топар на 2026-2028 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 349 184 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 163 529 тысяч тенге;
неналоговые поступления –1 800 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 180 655 тысяч тенге;
2) затраты – 357 218 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 8 034 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 034 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 8 034 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 12.06.2026 № 55/505 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2026 жылға арналған Топар кенті бюджетінің түсімдер құрамында 8 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
5. 2026-2028 жылдарға арналған Қарабас кентінің бюджеті 9, 10 және 11 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86 347 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 62 165 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 160 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24 022 мың теңге;
2) шығындар – 89 120 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 2 773 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 773 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 2 773 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 12.06.2026 № 55/505 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
5-1. Осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес 2026 жылға арналған Қарабас кентінің бюджетіне түсетін түсімдер құрамында жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер ескерілсін
Ескерту. Шешім 5-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 23.02.2026 № 47/437 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2026-2028 жылдарға арналған Южный кентінің бюджеті 12, 13 және 14 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 141 179 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 485 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 350 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 129 344 мың теңге;
2) шығындар – 152 101 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 10 922 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 8 034 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3– в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.06.2026 № 55/505 (вводится в действие с 01.01.2026).
4. Учесть в составе поступлений в бюджет поселка Топар на 2026 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 8.
5. Утвердить бюджет поселка Карабас на 2026-2028 годы согласно приложениям 9, 10 и 11 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 86 347 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 62 165 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 160 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 022 тысяч тенге;
2) затраты – 89 120 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 2 773 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 773 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 773 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.06.2026 № 55/505 (вводится в действие с 01.01.2026).
5-1. Учесть в составе поступлений в бюджет поселка Карабас на 2026 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 6 к настоящему решению
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 23.02.2026 № 47/437 (вводится в действие с 01.01.2026).
6. Утвердить бюджет поселка Южный на 2026-2028 годы согласно приложениям 12, 13 и 14 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 141 179 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 485 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 350 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 129 344 тысяч тенге;
2) затраты – 152 101 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 10 922 тысяч тенге;

Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 12.06.2026 № 55/505 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2026 жылға арналған Қарағанды ауылдық округінің бюджетінің түсімдер құрамында 31 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
16. 2026-2028 жылдарға арналған Көксу ауылдық округінің бюджеті 32, 33 және 34 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88 508 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 714 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 405 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 61 389 мың теңге;
2) шығындар – 92 729 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 4 221 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 221 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 4 221 мың теңге.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 23.02.2026 № 47/437 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2026 жылға арналған Көксу ауылдық бюджетінің түсімдер құрамында 35 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
18. 2026-2028 жылдарға арналған Қурмин ауылдық округінің бюджеті 36, 37 және 38 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 262 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 705 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 050 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 507 мың теңге;
2) шығындар – 37 262 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 теңге.
19. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2026 жылға арналған Қурмин ауылдық бюджетінің түсімдер құрамында 39 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

Сноска. Пункт 14 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.06.2026 № 55/505 (вводится в действие с 01.01.2026).
15. Учесть в составе поступлений в бюджет Карагандинского сельского округа на 2026 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 31.
16. Утвердить бюджет Коксунского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 32, 33 и 34 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 508 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 714 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 405 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 389 тысяч тенге;
2) затраты – 92 729 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 4 221 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 221 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 221 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 23.02.2026 № 47/437 (вводится в действие с 01.01.2026).
17. Учесть в составе поступлений в бюджет Коксунского сельского округа на 2026 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 35.
18. Утвердить бюджет Курминского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 36, 37 и 38 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 262 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 705 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 050 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 507 тысяч тенге;
2) затраты – 37 262 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
19. Учесть в составе поступлений в бюджет Курминского сельского округа на 2026 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 39.

24. 2026-2028 жылдарға арналған Самар ауылдық округінің бюджеті 48, 49 және 50 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 044 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 192 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 37 847 мың теңге;
2) шығындар – 45 113 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 69 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 69 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 69 мың теңге.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 12.06.2026 № 55/505 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2026 жылға арналған Самарка ауылдық бюджетінің түсімдер құрамында 51 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
26. 2026-2028 жылдарға арналған Сәрепті ауылының бюджеті 52, 53 және 54 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 93 540 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 024 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 87 511 мың теңге;
2) шығындар – 95 290 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 1 750 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 750 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 1 750 мың теңге.
Ескерту. 26-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 12.06.2026 № 55/505 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
27. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2026 жылға арналған Сәрепті ауылының бюджетінің түсімдер құрамында 55 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
28. 2026-2028 жылдарға арналған Юбилейное ауылының бюджеті 56, 57 және 58 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

24. Утвердить бюджет Самарского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 48, 49 и 50 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 044 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 192 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 847 тысяч тенге;
2) затраты – 45 113 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 69 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 69 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 69 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.06.2026 № 55/505 (вводится в действие с 01.01.2026).
25. Учесть в составе поступлений в бюджет Самарского сельского округа на 2026 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 51.
26. Утвердить бюджет села Сарепта на 2026-2028 годы согласно приложениям 52, 53 и 54 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 540 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 024 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87 511 тысяч тенге;
2) затраты – 95 290 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 1 750 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 750 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 750 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 26 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.06.2026 № 55/505 (вводится в действие с 01.01.2026).
27. Учесть в составе поступлений в села Сарепта на 2026 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 55.
28. Утвердить бюджет села Юбилейное на 2026-2028 годы согласно приложениям 56, 57 и 58 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 862 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 9 862 мың теңге.
Ескерту. 28-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 12.06.2026 № 55/505 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
29. Жоғары тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2026 жылға арналған Юбилейное ауылы бюджетінің түсімдер құрамында 59 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 862 тысч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 862 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 28 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.06.2026 № 55/505 (вводится в действие с 01.01.2026).
29. Учесть в составе поступлений в села Юбилейное на 2026 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 59.