Абай ауданы әкімінің 2025 жылғы 8 сәуірдегі № 02 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімнің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 2025 жылғы 01 қазандағы № 04 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай ауданы әкімінің 2025 жылғы 8 сәуірдегі № 02 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 208951 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі С. Оспанов

О признании утратившим силу решение акима Абайского района от 08 апреля 2025 года № 02 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Абайского района Карагандинской области от 01 октября 2025 года № 04
В соответствии Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Абайского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Абайского района от 08 апреля 2025 года №02 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 208951).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Абайского района С. Оспанов