Шахтинск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 384/16 "2025-2027 жылдарға арналған Шахтинск қаласының Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2025 жылғы 20 ақпандағы № 398/17 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 384/16 "2025-2027 жылдарға арналған Шахтинск қаласының Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Шахтинск қаласы Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 990 847 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 90 861 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 45 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 899 441 мың теңге;
2) шығындар – 994 688 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – -3 841 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 3 841 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Шахтинского городского маслихата от 26 декабря 2024 года № 384/16 "О бюджете поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2025 - 2027 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 20 февраля 2025 года № 398/17. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шахтинского городского маслихата от 26 декабря 2024 года № 384/16 "О бюджете поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2025 - 2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 990 847 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 90 861 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 45 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 899 441 тысяч тенге;
2) затраты – 994 688 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 841 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 841 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;